H Διευθύντρια

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΑΠΟ 08/02/2018
ΔΕΚΤΕΣ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Φωτογραφία του χρήστη 3ο Γυμνάσιο Κοζάνης.

Η αλληλεγγύη είναι μία από τις σπουδαιότερες αρετές του ανθρώπου....
Από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και το Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο του 3ου Γυμνασίου Κοζάνης ανακοινώνεται ότι τα έσοδα από τις ατζέντες που κυκλοφόρησαν ενόψει της νέας χρονιάς (και οι οποίες συνεχίζουν να διατίθενται) θα δοθούν στην οικογένεια Μελισσινού προκειμένου να μπορέσει ο Αλέξανδρος να μεταβεί για την απαιτούμενη θεραπεία του στις Η.Π.Α.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!
ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, Η ΚΥΛΙΚΕΙΑΡΧΙΣΣΑ ΜΑΣ, ΒΡΗΚΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ!