Χαράλαμπος Αποστόλου

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας να προσέλθουν στο Σχολείο σήμερα, Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017, στις 5.30 μμ για μία ενημερωτική συνάντηση με τη Διευθύντρια, το Σύλλογο Διδασκόντων και το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου.
Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη.

Το πρώτο κουδούνι της νέας σχολικής χρονιάς χτύπησε σήμερα, 11/9/2017, στις 9 πμ.
Η αυλή του σχολείου γέμισε και πάλι με την παρουσία των μαθητών της Β' και Γ' τάξης καθώς και των νέων μας μαθητών της Α' τάξης, που πέρασαν για πρώτη φορά την πόρτα του Γυμνασίου!
Μετά τον Αγιασμό και τις ευχές της νέας μας Διευθύντριας, κ. Θεοδώρας Μουστάκα, οι μαθητές μας παρέλαβαν τα βιβλία τους κι από αύριο είμαστε πανέτοιμοι να μπούμε στις αίθουσες!
Ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά σε όλους τους μαθητές και εκπαιδευτικούς του Σχολείου μας!

Με την ευκαιρία της έναρξης της νέας σχολικής χρονιάς, θα ήθελα να εκφράσω προς το σύνολο της εκπαιδευτικής κοινότητας, τις ολόθερμες ευχές μου για μία χρονιά, γεμάτη υγεία, πρόοδο και επιτυχίες.
Η Δ/ντρια
Θεοδώρα Μουστάκα

Ο Αγιασμός για την έναρξη του νέου σχολικού έτους θα γίνει
τη ΔΕΥΤΕΡΑ 11-9-2017 και ώρα 9.00 π.μ.
Την ίδια ημέρα θα γίνει και η διανομή των σχολικών βιβλίων.

Οι εγγραφές για το νέο σχολικό έτος (2017-2018) γίνονται καθημερινά από τις 8.30 έως τις 13.30.